- دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور - http://pcci.ir -

همایش فعالان رسانه ” بصیرت در رسانه “در آمل برگزار شد

همایش فعالان رسانه بصیرت در رسانه شهرستان آمل با تجلیل از خانواده شهید شاخص بسیج رسانه آمل برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی ارشاد آمل، با توجه به حساسیت حماسه نهم دی و لزوم انجام جلسات و یا همایش های در خصوص تبیین و بصیرت افزایی آحاد ملت، همایش فعالان رسانه ” بصیرت در رسانه ” و تجلیل از خانواده شهید شاخص بسیج رسانه آمل ” به همت کانون بسیج رسانه آمل با حضور حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه، حسن افشار مسئول بسیج رسانه استان، بهروز عیسی زاده فرماندهی سپاه ناحیه آمل، مجتبی رنجبر مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان، پیشکسوتان و فعالان عرصه رسانه و قلم به میزبانی سپاه آمل برگزار شد .
حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در این همایش با بیان اینکه از این روزها باید درس بگیریم و قدر امنیت را بدانیم، گفت: آغاز این تحرکات بر مبنای گرانی و وضعیت بد اقتصادی کشور کلید خورد و باید تاکید کرد که مطالبات مردم به حق است و باید توسط مسئولین پیگیری شود.
امام جمعه آمل با اعلام اینکه کسی که به پرچم ایران بی احترامی می کند از این نظام نیست، افزود: رافت اسلامی در این زمان جواب نمی‌دهد و باید با کسانی که مخل امنیت مردم هستند با اشد مجازات برخورد شود.
امام جمعه آمل با بیان اینکه رسالت اصحاب رسانه در مسیر بیان حقایق و واقعیت‌ها است، متذکر شد: اصل انقلاب اسلامی بر مبنای خدمت به مردم است که ضرورت دارد گامهای عملی شایسته‌ای برداشته شود.
در همایش فعالان رسانه های انقلابی از خانواده شهید یوسف قناعت شهید شاخص کانون بسیج رسانه آمل، علیرضا عزیزکمالی از گروه رسانه ای کمال به عنوان پیشکسوت و فاطمه شفیع زاده فعال رسانه ای قدردانی به عمل آمد .