مسئولین از هر فرصتی برای رضای خداوند استفاده کنند

امام جمعه قم گفت: کسانی که در شرایط امروز کاری قبول می کنند باید از فرصتی که بر عهده آنها قرار می گیرد برای رضای خداوند کار کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم،آیت الله رضا استادیظهر امروز در دیدارحجت الاسلام والمسلمین شاهمرادیدبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و حجت الاسلام و المسلمین ایزدپناه مشاور وزیر و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در سخنانی آیت الله امینی را یکی از موفق ترین نویسندگان دانست و تصریح کرد: ایشان از سالی که نویسندگی را آغاز کردند از عمر اولین کتابشان بیش از 50 سال می گذرد ولی همچنان تازه است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که باندبازی و جناح بازی مهمترین دلیل برهم ریختن و بی اثر شدن کارها است، اظهار داشت: کسانی که در این شرایط کاری قبول می کنند باید از فرصتی که بر عهده آنها قرار می گیرد برای رضای خداوند کار کنند و حتی در خصوص سبک زندگی هم اگر کاری می شود برای رضای خداوند باشد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر پرداختن بهمتن و باطن جامعه تاکید کرد و ادامه داد: کارهای فرهنگی مانند کار مسجد است و باید همکاری ها صمیمی و برای پیشبرد امور باشد.

امام جمعه قم با تأکید بر استفاده از منابع و کتاب‌های مناسب در عرصه فرهنگ ابراز کرد:‌ نهادهای مختلفی به چاپ مجلات و مقاله‌ها اقدام کرده‌اند ولی از همه آنها استفاده مناسب نمی‌شود.

 

آیت‌الله استادی افزود: فرصتی که در اختیار ما قرار می‌گیرد باید به نحو احسن استفاده شود و در عرصه فرهنگ باید از تمام افراد با سلیقه‌های متنوع استفاده کرد.