- دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور - http://pcci.ir -

لزوم بهبود برنامه‌های اوقات فراغت جوانان در خارگ

بخشدار ویژه خارگ گفت: باید در راستای بهبود برنامه های اوقات فراغت جوانان در خارگ و افزایش این برنامه ها گام برداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس [1] از خارگ، علی قاسمی [2] سه شنبه شب در نشست شورای فرهنگ عمومی [3] بخش خارگ اظهار کرد: تذکرات به موقع مقام معظم رهبری در امر فرهنگ، نشان از رصد فرهنگی و توجه ویژه ایشان در این زمینه دارد و لذا این مسئله را به جد پیگیری می کنند و نامیدن سال جدید به نام سال فرهنگ نیز نشان از اهمیت این موضوع دارد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر، زمینه برطرف شدن دغدغه های ایشان در این زمینه را فراهم کنیم. البته در زمینه مسائل فرهنگی، منطقه خارگ به حمدالله توانسته خوب کار کند و تنها بهبود برنامه های اوقات فراغت و افزایش آن ها، یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی است که باید به آن پرداخته شود.

بخشدار ویژه خارگ عنوان کرد: در زمینه برنامه های فرهنگی و پرسازی اوقات فراغت جوانان، اردوهای طرح هجرت 3 توسط بسیج سپاه ثارالله خارگ همچون گذشته در حال اجرا است و انشالله با همکاری آموزش و پرورش و همچنین فعالیت های آموزشی شرکت نفت [4] ، بتوانیم گامی موثر در بحث آموزش، پرسازی اوقات فراغت و سازندگی برداریم.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس [5] و عید سعید فطر نیز خاطرنشان کرد: باید بتوانیم زمینه حضور گسترده مردم را در راهپیمایی روز قدس فراهم کنیم و نماز عید سعید فطر نیز همچون روال سال های گذشته در صحن شهدای گمنام [6] و با مدیریت عملیات عمومی خارگ برگزار خواهد شد.