- دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور - http://pcci.ir -

سفرهای نوروزی محور نشست شورای فرهنگ عمومی مازندران

نماینده ولی فقیه در مازندران در نشست شورای فرهنگ عمومی مازندران با مهم بر شمردن ترویج فرهنگ اظهار داشت: خیمه دین پشتوانه انقلاب اسلامی است؛ حفظ و نگهداری خیمه دین، ولایت و ارزش ها از وظایف مهم ما به شمار می آید.

آیت الله نورالله طبرسی با بیان اینکه چرا مازندران با ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید باید شمار زیاده پرونده در دادگاه داشته باشد، افزود: ما شهید دادیم تا حافظ ارزش های انقلاب اسلامی باشیم بنابراین برای حفظ این ارزش ها باید تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگ خروجی که موجب امیدواری و خشنودی باشد نداریم بر لزوم توسعه و ترویج فرهنگ در راستای حفظ ارزش ها تاکید کرد.

آیت الله طبرسی ادامه داد:برخی از مدیران کل به وظایف خود خوب عمل نمی کنند و برخی از ادارات نیز خسته و بیمار هستند که نیاز به ساماندهی دارد.

وی گفت:استانداری موفق است که نخست عوامل زیر مجموعه ی خود را سرو سامان دهد و آسیب های موجود را شناسایی و مرتفع کند.ضمن اینکه برخی از مدیران هنوز به اقصاد مقاومتی جامه عمل نپوشاندند.

آیت الله طبرسی ادامه داد: با نزدیک شدن سال نو و نوروز ۹۷ لازم است به غیر از خدمات نوروزی مظاهر مازندران را مذهبی کنیم.

وی با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب سیاسی نبوده و انقلاب اسلامی است گفت:اگر پشتوانه معنوی در جامعه کاهش پیدا کند انقلاب ما از بین خواهد رفت.

نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت فرهنگ زهرایی در جامعه تاکید کرد و توجه به فرهنگ عمومی در جامعه را امری ضروری توصیف کرد.