کانون ها سرمایه معنوی مساجد است

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل گفت: مدیران و فعالان کانون های فرهنگی هنری به عنوان سرمایه های معنوی مساجد محسوب می شوند.

ایشان افزودند : مساجد اولین پایگاه فرهنگی دین مبین اسلام است و باید به عنوان پایگاه فرهنگ ساز جامعه نیز ایفای نقش کند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های فعالان فرهنگی شهرستان ها در مساجد قابل تقدیر است، تصریح کرد: همت مدیران کانون ها برای اجرای دقیق طرح غنی سازی اوقات فراغت در ایام تابستان می تواند ره آور شایسته ای را برای اعضای کانون های رقم بزند.

اسحاقی با بیان این مطلب که بزودی شاهد افتتاح دفتر نمایندگی در شهرستان بیله سوار خواهیم بود، خاطر نشان کرد: هدف از تاسیس دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری در شهرستان های سرعین و بیله سوار انسجام بخشی برنامه های فرهنگی کانون ها در این شهرستان ها و حضور فعالان مسجدی در برنامه های فرهنگی مساجد هستیم.

ایشان با اعلام اینکه برنامه ریزی برای حضور فعالان و اعضای کانون های مساجد در اردوهای غنی سازی اوقات فراغت هستیم، افزود: پس از برنامه های دهه کرامت در مرداد ماه شاهد برگزاری اردوی استانی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد خواهیم بود که منتخبین این اردوها در اردوی سراسری اندیشه های آسمانی در مشهد مقدس اعزام خواهد شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به اینکه مدیران و فعالان کانون های فرهنگی هنری به عنوان سرمایه های معنوی مساجد محسوب می شوند، یادآور شد: تجلیل و تکریم از اعضای کانون های فرهنگی هنری موجب شکوفایی استعدادها خواهد و باید این مسئله در برنامه های مدیران لحاظ شود.