- دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور - http://pcci.ir -

خدمت به مردم بهترین پاسخ به مشارکت مردمی در انتخابات است

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و رییس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان پیش از ظهر امروز(13 اسفند) در هفتاد و یکیمن نشست این شورا با اشاره به حضور همگانی در انتخابات جمعه هفته گذشته، اظهارداشت: ملت ایران همواره در صحنه های انقلاب حضور داشته اند و این ملت شایسته خدمت هستند که اینگونه در صحنه های مختلف مانند انتخابات و راهپیمایی های حاضر می شوند.

 

وی افزود: حضور در راهپیمایی و انتخابات امسال مردم حضور خوبی بود که خدمت به مردم توسط منتخبین بهترین پاسخ به مشارکت حداکثری مردمی در انتخابات 7 اسفند است و منتخبین وعده های خود را عملیاتی کنند.

 

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به خدمات مسئولان اجرایی انتخابات گفت: مسئولان اجرایی برای برگزاری انتخابات تلاش جدی داشتند و انتخابات پر شور و آرام و بدون تنش برگزار شد.

 

وی با اشاره به موضوع جلسه شورای فرهنگ عمومی در خصوص صیانت از خانواده اظهارداشت: باید فرصت های شغلی به آقایان اختصاص یابد و شغل های مربوط به زنان به خواهران سپرده شود و با این کار فرصت برای اشتغال و ازدواج دخترها و پسرها فراهم می شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان افزود: اولویت کار به آقایان باید سپرده شود که با این کار مشکل بیکاری تا بخش زیادی حل می شود.

 

وی به اولویت بخشی کارگروه صیانت اشاره کرد و افزود: اعضای این کمیته علل های طلاق را بررسی و برای رفع آن چاره گشایی کنند و راهکار ارائه دهند که تصمیمات این کارگروه و دستور کار شورای فرهنگ عمومی کابردی شود.