• نایب رییس شورای فرهنگ عمومی استان ایلام:

  مهندس مروارید استاندار ایلام و نایب ریس شورای فرهنگ عمومی استان ایلام در جلسه شورای فرهنگ عمومی این استان گفت:حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند عزم جدی همه آحاد مردم است ... (ادامه)

 • نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: باید زمینه‌ای فراهم شود که فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در سطح جامعه ترویج و تبیین شود.

  آیت‌الله محمد نقی لطفی، امام‌جمعه ایلام، صبح امروز (۲۴ مرداد) در نشست شورای فرهنگ عمومی، اظهار کرد: از مناسبت‌های طول سال باید در راستای ترویج فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و انقلاب استفاده کرد ... (ادامه)

 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام خبر داد:

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، صبح امروز (۲۴ مرداد) در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان اظهار کرد: کمیته کارشناسی با حضور اساتید دانشگاه وحوزه علمیه تشکیل شده است. ... (ادامه)

 • استاندار ایلام گفت: همه دستگاه‌های فرهنگی و مراکز دانشگاهی وظیفه دارند آثار ماندگار هنری را حفظ و در جهت شناساندن و معرفی این گنجینه‌های فرهنگی به نسل‌های جدید و آینده تلاش کنند .

  استاندار ایلام گفت: همه دستگاه‌های فرهنگی و مراکز دانشگاهی وظیفه دارند آثار ماندگار هنری را حفظ و در جهت شناساندن و معرفی این گنجینه‌های فرهنگی به نسل‌های جدید و آینده تلاش کنند . ... (ادامه)

 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: با توجه جدی به مسایل اجتماعی در کنار ارائه راهکارهای مناسب با شرایط جامعه می توان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گام برداشت.

  حسین کلانتری نشست ستاد فرهنگی اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی استان اظهار کرد: در حوزه آسیب ها باید بدانیم در چه وضعیتی قرار داریم ... (ادامه)

 • فرماندار ملکشاهی گفت: آواها و نواهای محلی بخشی از هویت و غنای فرهنگ اصیل و ماندگار مردم استان ایلام است که باید هر چه بیشتر در سطح ملی معرفی شود.

  اسد قاسمی در آیین افتتاح جشنواره آواها و نواهای محلی استان ایلام با عنوان چمر و چوپی اظهار کرد: چمر و چوپی هنرهایی هستند که در بستر فرهنگ غنی مردم ایلام رشد و نمو پیدا کرده است . ... (ادامه)

 • معاون فرماندار چرداول گفت: بیش از ٣٠ میلیارد ریال اعتبار در سال جاری به حوزه فرهنگ و هنر این شهرستان اختصاص یافت که بیانگر نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به مقوله فرهنگ و دین است.

  الیاس فتاحی در سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: این اعتبار برای ساخت و تکمیل مراکز فرهنگی، بهسازی و نوسازی بقاع متبرکه، مساجد و کتابخانه های عمومی در نظر گرفته شده است. ... (ادامه)

 • مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش ‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: سالگشت آزادسازی شهر مرزی مهران در عملیات کربلای یک، باید به عنوان رویدادی مهم در سالنامه رسمی کشور ثبت شود.

  سرهنگ محمدرضا شرف بیانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با وجود اینکه مسئولان استان ایلام سال هاست خواستار ثبت 10 تیر سال 65سالروز آزادسازی مهران در سالنامه رسمی کشور شده اند، اما متاسفانه تاکنون اقدامی از سوی مسئولان مرتبط با این موضوع در کشور انجام نشده است. وی... (ادامه)

تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور میباشد ©