- دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور - http://pcci.ir -

اختصاص بودجه قابل توجه به فعالیت‌های قرآنی

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی امسال بودجه‌ای را برای بحث‌های قرآنی اختصاص داده که این بودجه قابل توجه و بی‌نظیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم،حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسین شاهمرادی پیش از ظهر امروز در نشست مدیران موسسات قرآنی استان قم که در حضور حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا ایزدپناه مشاور وزیر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: شما دارای ظرفیتی بیش از استان قم هستید و کارهایی که توسط شما انجام می‌شود، در گستره وسیع‌تر انجام شده و شمول آن به کل کشور می‌رسد.

وی با بیان اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی امسال بودجه‌ای را برای بحث‌های قرآنی اختصاص داده است، گفت: بودجه این بخش زیاد و بی‌نظیر است و در هیچ جایی در کل کشور به اندازه این بودجه اختصاص پیدا نکرده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور خاطرنشان کرد: با اختصاص این بودجه‌ها تشکل‌های قرآنی رونق پیدا می‌کند، بنابراین باید کارها با گستره بیشتری صورت گیرد.

وی تاکید کرد: بحث‌های فرهنگی باید به مردم واگذار شود و ما وظیفه حمایت، هدایت و نظارت داریم.

حجت‌الاسلام و المسلمین شاهمرادی تصریح کرد: برخی از تشکل‌های قرآنی استان کارهایی انجام دادند که از ظرفیت الگوپذیری برخوردار است بنابراین باید زمینه‌ای فراهم شود تا به تمام استان‌ها گسترش پیدا کند.