• مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی:

  حجت‌الاسلام محمد باقر کریمی با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی صحیح در جامعه و ارتقاء سطح فرهنگ افراد اظهار داشت: همایش استانی «شورای فرهنگ عمومی» ششم آبان ماه جاری و با حضور حجت‌الاسلام سیدحسین شاهمرادی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در ارومیه برگزار می‌شود. ... (ادامه)

 • نمایشگاه مجموعه عکس‌های محمد خوشرو از بارگاه ملکوتی امام علی(ع) از چهاردهم تا هجدهم شهریور ماه سال جاری در نگارخانه حوزه هنری آذربایجان غربی آغاز بکار کرد.

  نمایشگاه مجموعه عکس‌های محمد خوشرو از بارگاه ملکوتی امام علی(ع) با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی ، برخی مسئولین استانی و اصحاب فرهنگ و هنر افتتاح شد. این نمایشگاه از چهاردهم تا هجدهم شهریور ماه سال جاری در نگارخانه حوزه هنری آذربایجان غربی دایر می باشد. ... (ادامه)

 • با امضای تفاهم نامه همکاری بین ادارات کل استاندارد و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرهنگسازی و توسعه فرهنگ استاندارد به صورت حرفه ای توسط اصحاب رسانه و مطبوعات پیگیری می شود

  مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری بین ادارات کل استاندارد و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرهنگسازی و توسعه فرهنگ استاندارد به صورت حرفه ای توسط اصحاب رسانه و مطبوعات پیگیری می شود. ... (ادامه)

 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مسائل فرهنگی به علت ماهیت انقلاب اسلامی در اولویت امروز کشور قرار دارد

  علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به ارومیه در فرودگاه این شهر در گفتگو با خبرنگاران افزود: مسائل فرهنگی جزء مهمترین موضوعات کشور به شمار می رود و اهمیت این امر از مسائل اقتصادی و سیاسی نیز با توجه به ماهیت انقلاب بیشتر است. ... (ادامه)

 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در صدر برنامه های فرهنگی کشور قرار دارد

  علی جنتی در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه افزود:رهبر معظم انقلاب تأکید دارند که کارهای فرهنگی در جهت توسعه انقلاب و اسلام انجام شده و جلوی فعالیت های مضر در حوزه های کتاب و هنر گرفته شود که ما نیز در این راستا عمل می کنیم. ... (ادامه)

 • ساختمان جدید دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

  ساختمان دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمدباقر کریمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد. ... (ادامه)

 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امید به آینده در جامعه فرهنگی و هنری کشور در سایه فعالیت ها و سیاست های دولت تدبیر و امید احیا شده است

  علی جنتی در جمع فعالان فرهنگی و سیاسی آذربایجان غربی افزود: دولت تدبیر و امید، کشور را در بدترین وضعیت اقتصادی و سیاست خارجی و همچنین در انزوای فرهنگی سیاسی تحویل گرفت و در راستای وعده های دکتر روحانی، سیاست هایی را برای بهبود وضعیت در بخش های مختلف تدوین و اجرایی کرد. ... (ادامه)

 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همه مسئولان و تاثیرگذاران فرهنگی و اجتماعی باید برای کاهش دامنه آسیب های شبکه های اجتماعی تلاش کنند.

  علی جنتی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی ، عصر کنونی را دوران انفجار اطلاعات و ارتباطات دانست و افزود: در این عصر که شبکه های ماهواره ای ، اینترنت و شبکه های مجازی با آثار و عواقب مثبت و منفی فعال هستند ، باید به مدیریت دقیق و هوشمندانه در عرصه فرهنگ بپردازیم. ... (ادامه)

 • حجت الاسلام والمسلمین گیوی نهاوندی گفت: پیاده نمودن سبک زندگی اسلامی و عمل نمودن به دستورات زیبای اسلام باعث شیرین شدن زندگی و مانع از بروز ناهنجاری در خانواده ها می شود.

  کارگاه آموزشی "شیرین سازی زندگی" با حضور حجت الاسلام گیوی نهاوندی از اساتید حوزه تعلیم وتربیت در مسائل خانواده به مدت یک روز در سالن اجتماعات امام علی ارومیه برگزار شد. ... (ادامه)

 • استاد حوزه تعلیم وتربیت و مشاور خانواده در کارگاه آموزشی شیرین سازی زندگی، گفت: دور شدن مردم از اسلام و آموزه های آن خانواده ها را متزلزل و آمار طلاق را افزایش داده است

  حجت الاسلام امر الله گیوی نهاوندی اظهار داشت: عمل نکردن به آموزه های اسلام و عدم توجه به سیره اهل بیت(ع) یکی از عوامل افزایش آمار طلاق و تزلزل بنیان خانواده است. ... (ادامه)

 • استاد حوزه تعلیم و تربیت گفت: طلاق ۷۵ درصد از آسیب های اجتماعی را به بنیان خانواده وجامعه وارد می کند

  حجت‌الاسلام امرالله گیوی نهاوندی در کارگاه آموزشی « شیرین سازی زندگی » که در سالن اجتماعات استانداری ارومیه باحضور نمایندگان امور بانوان دستگاههای اجرایی استان وجمعی از بانوان هنرمند برگزار شد اظهارداشت: فلسفه ازدواج رسیدن به آرامش است که این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ... (ادامه)

 • حجت الاسلام گیوی نهاوندی درکارگاه آموزشی شیرین سازی زندگی:

  حجت الاسلام گیوی نهاوندی درکارگاه آموزشی شیرین سازی زندگی که با هدف آموزش و ارتقاء مهارتهای زندگی و سبک زندگی اسلامی ایرانی به مدت سه روز از ۱۴ تا ۱۶ مرداد ماه جاری در ارومیه برگزار شد افزود:همانطور که رانندگی نیاز به آموزش و مهارت دارد آغاز زندگی مشترک نیز نیازمند آموزش است. ... (ادامه)

 • حجت الاسلام والمسلمین قریشی:

  نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: بودجه های کلانی که در حوزه فرهنگ در برخی دستگاهها، تصویب شده و اختصاص می یابد، باید در اختیار اعتلای فرهنگی استان و ارومیه مورد استفاده قرار گیرد ... (ادامه)

 • حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی:

  حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان غربی افزود: اگر می خواهیم جامعه ای موفق داشته باشیم باید معنویت و عبودیت را در بین مردم ارتقا ببخشیم. ... (ادامه)

 • 1
 • 2
 • 3
 • »

تمامی حقوق این سایت متعلق به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور میباشد ©